HUHEZINEMA 2017ko proiekzioen ordutegia

Egitaraua argitaratu ostean, proiekzio bakoitzaren ordu zehatzarekin gatoz; ikusle eta egileek haien lanak zein ordutan proiektatuko ditugun jakin dezaten.

Martxoak 29:  

10:10 Pedaló (70min) Zuzendaria: Juan Palacios.

16:00 HUHEZI 40 urte dokumentala eta solasaldia.

17:00  Nazioarteko ORONA sariaren irabazleak

  • 24º51’ Latitud Norte (29:11) Zuzendaria: Carlos Lenin Treviño
  • A Quien Corresponda (8:58) Zuzendaria: Valeria Fernandez

18:00 Basque Culinary Saila

  • Ez Naiz Jateko Bizi (3:00) Zuzendaria: Mikel Uralde
  • Zoriontasunaren gailetak (2:58) Zuzendaria: Yago Mateo
  • Wabi-Sabi (2:59) Zuzendaria: Egoiz D. Ibargoitia
  • Gose? (2:57) Zuzendaria: Gero Pentzauku Produxions
  • Berde, Gazi eta Bixi (1:33) Zuzendaria: Arritxu Bidasoro
  • Okela Gosez (2:43) Zuzendaria: Guggenheim productions
  • Onddokaustoa (2:14) Zuzendaria: Julen Ruiz de Arkaute
  • Arrainopola (2:40) Zuzendaria: Ekaitz Uzin
  • Krispetak (2:43) Zuzendaria: Koldo Gartzia eta Maite Bidarte
  • Parez Pare (1:58) Zuzendaria: Eider Ballina

 

Martxoak 30:

9:30 Emanaldia:  MU Ikasleen laburmetraiak lehenengo blokea

  • Leihotik (8:15) Zuzendaria: Nekane Muñoz
  • Ignorancia (Ezjakintasuna) (17:36) Zuzendaria: Irati Crespo
  • Ready for… (2:40) Zuzendaria: Amaia Fuertes
  • Idoia (13:29) Zuzendaria: Noemi Mendoza
  • Trapu Zaharrak (11:55) Zuzendariak: Imanol Eppherre eta Ion Garate
  • Beste 40 (10:56) Zuzendaria: Saioa Murua

­

10:50 Emanaldia: MU Ikasleen larbumetraiak, bigarren blokea

  • Basoa (11:48) Zuzendaria: Garikoitz Rivera
  • Delirare (11:11) Zuzendariak: Irene Torregosa eta Irantzu Ugarte
  • 96º (17:31) Zuzendariak: Beñat Galfarsoro eta Arkaitz Gartzia
  • Argipean (11:11) Zuzendaria: Nora Latatu
  • Portrait (5:09) Zuzendariak: Mikel Uralde eta Iñaki Tena

11:50 Emanaldia: MU Ikasleen larbumetraiak, hirugarren blokea

  • Hor Zaude (1:18) Zuzendaria: Andrea Latasa
  • Zaintza baino gehiago (13:46) Zuzendariak: Unai Gil eta Alex Erkoreka
  • Gure izenaren jabe (14:07) Zuzendaria: Jorge Fernandez
  • Flash (11:27) Zuzendaria: Leire Goitia
  • Ama hil zaigu (3:18) Zuzendaria: Iratxe Gonzalez

16:00-17:00 Emanaldia: Aurreko urtean Goiena saria irabazi duen Aitor Gametxo

17:00-18:15 Emanaldia: Lehiaketaz kanpoko emanaldia, lehenengo blokea

  • Night Shift (15:11) Zuzendaria: Izaskun Arandia
  • False Flag (10:55) Zuzendaria: Asier Urbieta
  • Ritual (6:00) Zuzendaria: Maria Jose Alvarez
  • Hileta (19:50) Zuzendaria: Kepa Sojo
  • Lege zahar (3:42) Zuzendaria: Uda films
  • Still Alive (12:22) Zuzendaria: Leire Barturen
  • Los despedidores (9:00) Zuzendaria: Ibon Goikoetxea

18:30-19:30 Emanaldia: Lehiaketaz kanpoko emanaldia, bigarren blokea

  • Esperoan (4:08) Zuzendariak: Amaia Otaola, Mikele Landa, Itsaso Garin, Oihane Zunzunegi eta Nerea Sanz
  • Azken Saskia (9:41) Zuzendaria: Oier Fuentes
  • Making off (2:15) Zuzendaria: Arkaitz Gartzia
  • Iggy dog (2:45) Zuzendaria: Garikoitz Rivera, Arkaitz Gartzia, Xabier Goxencia
  • Maizter (6:00) Zuzendaria: Idoia Dávila
  • Y sin embargo, Al-Quds (30:40) Zuzendaria: Unai Aranzadi

 

Martxoak 31:

­16:15 Emanaldia: Lehiaketa Ofiziala, lehenengo blokea

  • Beti Bezperako Koplak (5:22)  Zuzendaria: Ageda Kopla Taldea
  • Jules D (14:04)  Zuzendaria: Norma Vila
  • Caminan (14:20)  Zuzendaria: Mikel Rueda
  • Karta Astrala (27:02) Zuzendaria: Andoni Gartzia eta Maite Bidarte

17:45 Emanaldia: Lehiaketa Ofiziala, bigarren blokea

  • El angulo recto no existe (4:40) Zuzendaria: Jon Zurimendi
  • Precious Moments (9:09) Zuzendaria: Asier Iza
  • El divino (6:12) Zuzendaria: Sendoa Cardoso
  • Anonimo (13:07) Zuzendaria: Ivan Sokolov
  • Si la oscuridad nos lleva (4:58) Zuzendaria: Mikel R. Alonso
  • Ulises (17:00) Zuzendaria: Aitor Gutierrez

huhezinema - EGITARAUA.jpg

Advertisements
%d bloggers like this: